Kotłospaw

Kotły miałowe, na eko-groszek, stałopalne

Kotłospaw- producent kotłów węglowych

Kotły węglowe Kotłospaw 

Jesteśmy dystrybutorem kotłów węglowych firmy Kotłospaw Pleszew.  Naszą działalność prowadzimy w mieście Wągrowiec.

Producent kotłów Kotłospaw od samego początku pracuje nad swoim rozwojem, stale pogłębiając wiedzę, aby sprostać wymaganiom klientów. Nieprzerwanie łączy doświadczenie i  nowoczesność.

Na sukces marki pracują również pracownicy.

Wykwalifikowany zespół pracowników, który  wdraża najnowsze rozwiązania technologiczne, aby jakość rozwiązań konstrukcyjnych oferowanych kotłów była na jak najwyższym poziomie.

Produkty marki Kotłospaw posiadają atest ekologiczny oraz badania emisyjno-energetyczne przeprowadzane przez uprawnione do tego instytuty.

W naszej ofercie  można znaleźć m.in.

  • Kotły miałowe całodobowe – cechuje je całodobowe działanie, dzięki sterowaniu regulatorem
  • Kotły miałowe – te z kolei działają za pomocą automatycznego podajnika. Sterowanie odbywa się elektronicznie
  • Kotły na eko-groszek – działanie odbywa się tak samo jak w przypadku kotła całodobowego. Sterowanie za pomocą regulatora.
  • Kotły stałopalne – działające średnio całodobowo

Kotły firmy Kotłospaw cechuje wysoka jakość produktu poprzedzona atrakcyjną ceną. Dodatkowo klienci mogą liczyć na krótki termin dostawy, doradztwo techniczne oraz serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny.

Urządzenia te, dzięki stałemu unowocześnianiu możliwe są do zainstalowania niemal we wszystkich budynkach.  Od budynków mieszkalnych do pawilonów przez warsztaty a nawet szklarnie. Urządzenia służą do podgrzewania wody w celach sanitarnych jak i gospodarczych.

Zapoznaj się z ofertą Wyślij zapytanie