Instalacje sanitarne Wągrowiec

Instalacje wodne i kanalizacyjne. Zarówno w nowo-budowanych jak i w istniejących budynkach.

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Instalacje sanitarne

Budujesz dom? a może przeprowadzasz gruntowny remont? – jeśli tak to świetna okazja aby przeprowadzić modernizację instalacji wodnokanalizacyjnych.

Kiedy przeprowadzić modernizację instalacji wodnokanalizacyjnych?

Sygnałem informującym o tym, że urządzenia nie działają właściwie może świadczyć zmniejszenie intensywności napływu wody. Dzieje się tak często gdy pojawiają się awarię na przykład przecieki, lub wtedy kiedy awarie te powtarzają się stale.  

Instalacja sanitarna to nic innego jak sieć rur doprowadzających wodę do budynku i odprowadzających ścieki. Pełni podstawowe funkcje, które pozwalają na wyższy komfort użytkowania.
Jej rozwój sprawił, że odprowadzanie zanieczyszczeń stało się łatwiejsze i wygodniejsze od jeszcze nie tak dawno stosowanego wywozu nieczystości płynnych. Tym samym podniósł się poziom czystości gruntu i bezpieczeństwo użytkowania.
 

Instalacje wodne i kanalizacyjne

W naszej ofercie znajdą Państwo instalacje wodne i kanalizacyjne. Zarówno w nowo-budowanych jak i istniejących budynkach. Wiemy, że budynki jak i ich instalacje nie są niezniszczalne i niezastąpione dlatego podejmujemy się ich modernizacji w Wągrowcu i okolicach.
 

Dlaczego warto przeprowadzić modernizację instalacji?

Modernizację instalacji sanitarnej warto przeprowadzać chociaż by z uwagi na materiał z jakiego są wykonane produkty. Dawne rury były  przeważnie wyrabiane z żeliwa lub azbestu, który niekorzystnie wpływa na nasze zdrowie. Dzisiejsza technologia wykorzystuje tworzywa sztuczne, które:
  • są lżejsze od dawnych konstrukcji
  • ich budowa i wykonanie wpływają na odporność na ścieki co przedłuża ich żywotność
  • przez niski stopień uwadniania są lepsze dla zdrowia
 
Masz pytania? Skontaktuj się z nami