Kotły gazowe De-dietrich

Bogata oferta produktów

Kotły gazowe De-dietrich

Koły gazowe

De Dietrich, firma, która od ponad 300 lat tworzy historię. Jest jedną z najstarszych marek w branży grzewczej na świecie.  Po połączeniu się w 2009 roku grupy De Dietrich Remeha z Baxi Group organizacja ta stała się trzecim w Europie co do wielkości przedsiębiorstwem, które zapewnia innowacyjne rozwiązania klimatyczne, wytwarzanie ciepłej wody oraz inne usługi.

Na sukces marki każdego dnia pracuje ponad 400 specjalistów zapewniając swoim użytkownikom wysoki komfort, oszczędność energii oraz ograniczanie emisji  substancji szkodliwych do środowiska.

Technologia kondensacyjna

Firma De Dietrich kładzie nacisk przede wszystkim na technologie kondensacyjną. Technologia ta obniża koszty ogrzewania a przy okazji zmniejsza się emisja szkodliwych substancji. Zachowane zostają również niskie koszty inwestycyjne.

Kotły gazowe – oferta  

Posiadamy  bogatą ofertę produktów. Stojące i wiszące kondensacyjne kotły gazowe. W urządzeniach tych zastosowano najnowsze rozwiązania technologiczne. Ich wspólną cechą, a jednocześnie ogromną zaletą jest mniejsze zużycie paliwa i niższe rachunki za gaz.

 Zalety kotłów gazowych

  • niski koszt rachunków za gaz
  • ochrona środowiska poprzez mniejszą emisję spalin
  • najnowocześniejsza technologia
  • sterowanie pogodowe
  • możliwość dostosowania temperatury nocnej i dziennej w zależności od potrzeb
Zapytaj o ofertę bez zobowiązań wyślij zapytanie