Green Line

Niezawodny i łatwy w użytkowaniu system

O firmie

Odkurzacz centralny marki Greenline

Firma Greenline powstała z myślą o klientach wymagających, którzy ponad wszystko cenią sobie nie zawodność sprzętu. Seria odkurzaczy centralnych marki GREENline to sprawdzona europejska jakość, która obejmuje 5 zupełnie nowych jednostek przeznaczonych do powierzchni 120-450m2, w tym odkurzacz wodny z odpływem do kanalizacji!

Wszystkie odkurzacze wyposażone zostały w niezawodne silniki wiodących dostawców oraz bardzo wygodny w użytkowaniu system filtracji złożony ze zmywalnego filtra głównego oraz worka filtracyjnego gromadzącego najcięższe zabrudzenia.

W skład serii Greenline wchodzą:

  • wersja COMFORT – odkurzacze przeznaczone do powierzchni 120-350m2 – wyposażone w zmywalny filtr HEPA z workiem filtracyjnym ograniczającym do minimum kontakt z kurzem.
  • wersja PRESTIGE – modele do powierzchni 250-350m2 z możliwością regulacji mocy ssącej za pomocą przycisku w rękojeści węża!
  • wersja PRESTIGE PLUS – jednostka do 350m2 wyposażona w funkcjonalny panel kontrolny informujący o potrzebie opróżnienia odkurzacza, przeprowadzenia serwisu oraz monitorujący stan pracy odkurzacza.
Potrzebujesz oferty? napisz do nas wyślij zapytanie