DUOVAC

Nowoczesne rozwiązania

DUO VAC

 

Duo vac to firma z pięćdziesięcioletnim stażem. Przez ten czas zebrane doświadczenia sprawiły, że marka stała się liderem w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań w systemach centralnego odkurzania. Priorytetem dla marki Duovac jest produkcja urządzeń, które potrafią spełnić wszystkie wymagania użytkownika. Odkurzacze centralne zostały wyposażone w nowy filtr DuoFib Velcro o dużej wydajności przez co stały się jednymi z najbardziej wydajnych i  wygodnych urządzeń w użytkowaniu. Wybrane jednostki centralne zostały wyposażone również w  wewnętrzne kanały wyciszające dzięki, którym stały się najcichszymi na rynku.

Na uznanie zasługuje funkcja filtracji. Dzięki niej użytkownik  sam decyduje czy odkurzacz centralny będzie pracował w podwójnej filtracji czy z wielowarstwowym antyalergicznym workiem jednorazowego użytku, który po napełnieniu wymieni na nowy, czy na zasadzie filtracji cyklonowej w połączeniu z filtrem DuoFib Velcro.

Dla jeszcze łatwiejszego korzystania na jednostce centralnej została umieszczona dioda, która poinformuje kiedy należy przeprowadzić konserwację odkurzacza centralnego.

Zalety produktu:

  • 5 letnia gwarancja na wszystkie modele Duovac
  • 25 letnia gwarancja na Odkurzacze centralne Duovac Sensa, Star, Air50, Siganture 200
  • markowe akcesoria z najlepszym wężem na rynku Superior również z 5 letnią gwarancją
  • jednostka SIGNATURE 200 dla dwóch użytkowników jednocześnie
  • wygodna obsługa z filtrem DuoFib Velcro. Funkcja ta daje dodatkową możliwość stosowania worków jednorazowych o dużej pojemności. Jest to to rozwiązanie, które skutecznie eliminuje kontakt z kurzem i zapobiega przedostawaniu się najdrobniejszego kurzu na silnik i elewacje Twojego domu
  • nowoczesne i trwałe silniki Domel i Ametek Lamb
Potrzebujesz oferty? napisz do nas wyślij zapytanie