Internetowe rozwiązania od hydraulika z Wągrowca

dla jeszcze łatwiejszego kontaktu z nami

Internetowe rozwiązania 

W naszym rozumowaniu pod pojęciem nowoczesnej firmy kryją się wszelkie działania  mające na celu ułatwienie klientom kontaktu z nami. W tym celu mamy do zaoferowania internetowe rozwiązania, które ułatwią nam to zadanie. Mianowicie oprócz tradycyjnych form kontaktu, z których w dalszym ciągu korzystamy dajemy możliwość korzystania z formularzy kontaktowych.  Formularz taki służy do przesyłania zapytań ofertowych

Jest to proste niewymagające rozwiązanie. Wystarczy podać dane osobowe – w tym imię oraz miejscowość, podać telefon kontaktowy czy też e-meil oraz opisać w jaki sposób możemy Tobie pomóc. 

Mamy świadomość tego, że nowe technologie to przyszłość obsługi rynku, dlatego w ramach partnerstwa jakim jest Grupa InstalExpert pracujemy nad tworzeniem się nowych aplikacji by kontakt z nami stał się sprawniejszy. Będą to aplikację, z których i Ty drogi kliencie być może już niebawem zaczniesz korzystać. Do Twojej dyspozycji zostanie uruchomiony także sklep internetowy z produktami, których jesteśmy dystrybutorem. Co więcej, drogi kliencie będziesz mógł dokonywać zamówień on-line dzięki aplikacji Express, o czym będziesz mógł się przekonać już niebawem.

Potrzebujesz oferty? złóż zapytanie